Az ITCONT Kft. felajánlásával a Csöglei Óvoda kapott egy videó kamerát, egy projektort és egy informatikai eszközt, 2015. május 5-én. Az ajándékokat Tóth Szilárd ügyvezető adta át személyesen az óvodának, melyet Hajmási Dezsőné vezető óvónő képviselt. Tóth Szilárd csöglei származású, ide járt óvodába, iskolába. Édesapja jelenleg is itt él településünkön, akit rendszeresen látogat családjával. Jóba vagyok vele és egyik korábbi beszélgetésünk alkalmával merült fel a gondolat a támogatásról. Beszélgettünk a településről, hogy milyen az élet itt és beszélgettünk a gyerekekről, hogy milyen egy városi intézményben és egy falusi intézményben nevelkedni. Azonnal igent mondott és ígéretet tett, hogy természetesen segít és támogatja a gyerekeket. Ezt az ígéretét 1-2 hónap múlva be is váltotta. Ez úton is köszönöm neki, hogy segített.

******

Ambrus Zoltán támogatását is ez úton szeretném megköszönni a gyermekeink és a SZMK nevében, ahogy az óvónők is tették. Lényegesen olcsóbban kapott kedvezményes különjáratot Veszprémi kirándulásunkhoz, melyet a munkáltatójától igényelt. Valamint a busz vezetőjeként Ő is vitte el a gyerekeket és bennünket szülőket az állítkerti látogatásra. Köszönjük szépen!