Szülői Munkaközösség

2014. ÉV

A SZÜLŐI MUNKAKÖZÖSSÉG FARSANGI BEVÉTELE:

TOMBOLA:  38.600 Ft
BECSÜLETKASSZA:  21.700 Ft
SÜTEMÉNY:  17.330 Ft

összesen:                        77.630 Ft

A Szülői Munkaközösség
pénztárának jelenlegi egyenlege:

Köszönjük szépen a támogatást és a felajánlásokat!

A SZMK új elnököt választott, illetve egy kiscsoprotos óvodás anyukája vállalta el a feladatot. 2015. szeptemeberétől tölti be posztját. Minden nemű felajánlást szívesen fogad a SZMK, melyet a csöglei óvodások javára fordít teljes egészében. A gyümölcstől kezdve, a tárgyi adományon át, az anyagi támogatásig bármit, ami a felajánló módjában áll. Az óvodások csak akkor fogyasztanak az intézményban gyümölcsöt, ha az a fent leírt módon rendelkezésre áll. Előre is köszönjük szépen. A korábbi felajánlásokért hálásak vagyunk. Szerencsére mindig akadt, aki friss gyümölcsöt biztosított ovisaink részére.

Ez úton is kérjük a szülőket, hogy amennyiben tehetik, akkor tudassák minél több családtagjukkal, ismerősükkel e nemes cselekedet lehetőségét! Köszönjük!